HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA – BİZ KİMİZ ?

Saray Mimarlık Kimdir ?

Bize göre her usta bir sanatçı, yaptığı iş ise tartışmasız sanattır. Bu bağlamda yaptığımız her projeye bir sanatsever olarak yaklaşıp uyguladık.

Şakulün duvar ile aşkında sevinip, boyanın fırçayı terk etmesiyle üzüldük.Saray Mimarlik

Üstüne koyarak yapılan her imalat için başlangıçtan bitişe çok titiz davrandık, Aslında SARAY Mimarlık, imalatlar arası geçişlerin sistematik ve sanatsal olması için yanıp tutuşan bir oluşumun ta kendisi…

2015 yılından itibaren yaptığımız tüm işlerimizde aynı samimiyeti ve disiplini sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

Saray Mimarlık 2021 yılında Ahşap Kompozit sektörünün oyun kurucusu olan UCM Kompozit A:Ş ile Therrawood WPC  ürünlerin satış-pazarlama ve uygulaması için Kuzey Ege ve Hatay Bölge Bayiliği sözleşme imzalamıştır.

Bugün hala mimari proje uygulama ve Ahşap Kompozit sektöründe çalışmaya devam etmektedir.

Peki Saray Mimarlık Ne Yapar?

Saray Mimarlık Kamu ve özel bütçeli kuruluşların revizyon projelerini uygulama yüklenicisi olarak üstlenmiştir. Projelerimizde mimari imalatların yanı sıra elektrik ve mekanik imalatlarının da uygulaması yapılmıştır.

Saray Mimarlık 2015 yılında İzmir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Dairesi Finansman ve Kontrollüğünde, Balçova Termal Otel Düğün Salonu ve Aqua Park Giriş Projesinin yükleniciliğini üstlenerek başlamıştır. Bu proje de ahşap ve mermer detayların yanı sıra, engelli asansörü, dış cephe kaplama işlerini başarılı bir şekilde uygulayıp teslim etmiştir.

Saray Mimarlık 2015 yılında Erişilebilirlik Destek Projesi (ERDEP) kapsamında İzmir ilçe Kaymakamlık binalarının engelli erişimine uygun hale getirilmesini projesini üstlenip Aile Sosyal Politikalar Bakanlığına teslim etmiştir. Saray Mimarlık 2016 yılında Erişilebilirlik Destek Projesi (ERDEP) kapsamında İzmir ilçe Kaymakamlık binalarının engelli erişimine uygun hale getirilmesi projesini üstlenip Aile Sosyal Politikalar Bakanlığına teslim etmiştir.

Saray Mimarlık 2017 Yılında İzmir Narlıdere Huzurevi Konferans Salonu Projesini bitirip, müşavir firma olarak yüklenici kontrollüğü yapmıştır. 2021 yılında Hatay EXPO fuar alanı 5000 m2 ahşap kompozit deck kaplama işinin montajını üstlenip bitirmiştir.

2022 yılında Çanakkale Kolin hotel havuz kenarı Ahşap Pergolaların Restorasyonu ve 900 m2 deck kaplama işini bitirip teslim etmiştir. 2015 yılında başlayan bu serüven birçok projenin hayata geçirilmesiyle devam ediyor.

Bugün hala mimari uygulama ve Ahşap Kompozit sektöründe projelere imza atmaya devam etmekteyiz.

Listemiz hayli uzun, tamamlanan projeler bölümümden daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

“Unutmayalım ruhun elle birlikte çalışmadığı yerde sanat olmaz.”

Sosyal Medaya Hesaplarımız